Vinařství

Arendsig

Oblast: Robertson | Rok založení: 2004

Vinařství Arendsig je malá soukromá farma, která se nachází na okraji údolí u města Robertson. Bylo založeno roku 2004 Lourens van der Westhuizenem a produkuje vysoce kvalitní vína s jedinečným charakterem.

 

Post House

Oblast: Stellenbosch | Rok založení: 1980

Sklepy Post House jsou situovány na úpatí Helderbergských hor mezi městy Stellenbosch a Somerset west na místě původního poštovního úřadu pro misijní stanici v Raithby a stále se mohou pochlubit nostalgickou červenou poštovní schránkou úřadu. Nicku Gebersovi, majiteli a vinaři, se tím splnil jeho sen. Každý vinař ví, že vášeň, tvořivost a další faktory, jako tvrdá práce, trpělivost a důraz na detail, přispívají k výrobě kvalitního vína. Vína Post house jsou vyráběná s vysokým podílem manuální práce, s použitím přírodních kvasinek a jsou nefiltrovaná, což umožňuje vznik vín jedinečných vlastností.

 

Langverwacht

Oblast: Bonnievale | Rok založení: 1956

Langverwacht sklepy se nachází ve městě Bonnievale. První úroda hroznů byla roku 1956. Původní název byl  Boesmansrivier Winecellar, ale záměna se jménem Boesmansrivier Cheese Factory, vedla ke změně na Langverwacht Cellar. Vinařství Langverwacht ročně získá 13 000 tun hroznů, z čehož je 85% bílých. Hlavními odrůdami jsou Sauvignon Blanc, Chenin Blanc, Chardonnay a Colombar. Z červených odrůd to jsou především Pinotage, Shiraz, Cabernet Sauvignon a Ruby cabernet.

 

Stonewall

Oblast: Somerset West | Rok založení: 1873

Sklepy Stonewall jsou situovány na malebné farmě nedaleko Somerset West. Každoročně je sklízeno 50 tun hroznů, z nichž většina vyráběných vín je určena pro export. Zbývající vína jsou určena pro vybrané místní restaurace a vinotéky. Mezi oblíbené odrůdy patří: Cabernet Sauvignon, Ruber, Sauvignon Blanc, Chardonnay a Merlot.

 

Boland

Oblast: Paarl | Rok založení:

Jeden region - pět podnebí Vinice jsou umístěny v 5 různých klimatických oblastech v jednom regionu. Vinařství Boland vína kolekce Five Climates vytvořilo smícháním hroznů vypěstovaných v různých klimatických oblastech a tím docílilo, že vína jsou charakteristická pro svoji šťavnatost, svěžest vůni. Mezi 5 daných klimatický oblastí patří: Paardeberg, Drakenstein, Swartland, Coastal a Berg River Valley.

 

Stettyn Cellar

Oblast: Worcester | Rok založení: 1963

Název Stettyn Cellar je odvozen od rodinné farmy, která drží vinařskou tradici po 8 generací již od roku 1714.  Toto vinařství se rozprostírá na východním úpatí hor Drakenstein.

 

Paul Cluver

Oblast: Elgin | Rok založení: 1987

V současné době je osázena odrůdou Gewürztraminer plocha o rozloze 7,65 ha, což se rovná 10% celkové výsadby. Nejstarší vinná réva byla vysazena v roce 1987 a nejmladší v letech 2009 a 2010.  

 

Bonnievalle

Oblast: Bonnievalle | Rok založení:

 

Somerbosch

Oblast: Stellenbosch | Rok založení:

 

Oak Valley

Oblast: Elgin | Rok založení:

 

Nalezeno: 12 | Zobrazeno: 1 - 10

1 2 »
 
 

Jste osoba starší 18 let?

pujcka jedineho spolecnika poskytujici pujcky online sms pujcka 1000 kc valiuta nabizim pujcku pardubice ceska posta akce pujcka