O nás

Budova ILVPočátky firem ILV spadají do roku 1995, kdy byla Ing. Milošem Fürstem založena ILV GmbH, která se orientovala na oblast dodávek a výroby v oblasti elektroniky. Po navýšení výrobních zakázek elektroniky se Ing.Fürst rozhodl v roce 2001 k založení výrobní společnosti ILV s.r.o. v Přešticích, která původně působila v pronajatých prostorech. Mezitím se budovalo nové zázemí firmy v Příchovicích na Plzeňsku, kam se i výroba v roce 2002 přestěhovala.

Firma se postupem času rozrůstala a rozrůstal se záběr jejích aktivit, od roku 2007 začala nabízet i kompletní služby z oblasti realizací fotovoltaických elektráren. Významným mezníkem tak bylo založení společnosti ILV-solar s.r.o. v roce 2008 z důvodu významného nárůstu zakázek na dodávky technologie fotovoltaických elektráren. Poté co státní instituce v roce 2010 a 2011 v podstatě zastavili možnosti fotovoltaických instalací bylo třeba hledat možnosti dalšího uplatnění na trhu.


Vzhledem k dobrým kontaktům majitele firmy, Ing. Miloše Fürsta, do Jihoafrické Republiky bylo rozhodnuto pro dovoz jihoafrických vín do České Republiky.

V současné době je ILV-solar s.r.o. výhradním dovozcem do České Republiky a na Slovensko pro vinařství Post House a vinařství Arendsig. Pro naše zákazníky se snažíme neustále vyjednávat partnerství s dalšími vinařstvími v JAR, tak abychom pokryli nabídku jihoafrických vín v co největší šíři.

Post House

Oblast: Stellenbosch | Rok založení: 1980

Sklepy Post House jsou situovány na úpatí Helderbergských hor mezi městy Stellenbosch a Somerset west na místě původního poštovního úřadu pro misijní stanici v Raithby a stále se mohou pochlubit nostalgickou červenou poštovní schránkou úřadu.Nicku Gebersovi, majiteli a vinaři, se tím splnil jeho sen.Každý vinař ví, že vášeň, tvořivost a další faktory, jako tvrdá práce, trpělivost a důraz na detail, přispívají k výrobě kvalitního vína. Vína Post house jsou vyráběná s vysokým podílem manuální práce, s použitím přírodních kvasinek a jsou nefiltrovaná, což umožňuje vznik vín jedinečných vlastností.

 
Další vinařství »
 

Jste osoba starší 18 let?

pujcka jedineho spolecnika poskytujici pujcky online sms pujcka 1000 kc valiuta nabizim pujcku pardubice ceska posta akce pujcka