GDPR

GDPR

Toto nařízení nám přináší, jako správci Vašich osobních údajů, nové povinnosti, a Vám nová práva, se kterými Vás chceme seznámit. Vaše osobní údaje střežíme a využíváme výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky a za účelem nabízení dalšího zboží z naší nabídky.

Vaše osobní údaje, jako zákazníka e-shopu vinazjar.cz, zpracováváme na základě právního titulu oprávněný zájem správce, který nám umožňuje zasílat Vám obchodní sdělení s nabídkou našeho zboží. Pro tyto účely zpracováváme Vaše jméno, příjmení, e-mailovou adresu a údaje o nákupních zvyklostech, abychom mohli naši nabídku lépe přizpůsobit Vašim potřebám.

Vaším přirozeným právem je obdržet informace o Vašich datech, které o Vás zpracováváme. Stejně tak máte právo na opravu nebo zablokování nesprávných či neaktuálních údajů, právo na omezení zpracování a právo vznést námitku proti zpracování. V určitých případech Vám náleží právo na výmaz. Dále jsme povinni Vaše osobní údaje na Vaše požádání přenést na Vámi zvoleného správce/zpracovatele osobních údajů. Jste-li přesvědčení, že s Vašimi daty nezacházíme adekvátně a podle zákonných norem, máte možnost podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Děkujeme za Vaši důvěru 

 

24.05.2018

 
ARCHIV AKTUALIT
 

Jste osoba starší 18 let?

pujcka jedineho spolecnika poskytujici pujcky online sms pujcka 1000 kc valiuta nabizim pujcku pardubice ceska posta akce pujcka